Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Required
hu: Szükséges

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: All
hu: Mind

en: Fields
hu: Mezők

en: User Roles
hu: Felhasználói szerepkörök

en: Any
hu: Bármelyik

en: Field Name
hu: Mező neve

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Policy
hu: Irányelv

en: Entity Type ID
hu: Entitástípus azonosító
