Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Required
id: Wajib

en: Settings
id: Pengaturan

en: All
id: Semua

en: Fields
id: Bidang isian

en: Any
id: Setiap

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundle
id: Bundel

en: Entity Type ID
id: ID Jenis Entitas
