Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Required
ja: 必須

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: All
ja: すべて

en: Fields
ja: フィールド

en: Any
ja: いずれか

en: Field Name
ja: フィールド名

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundle
ja: バンドル

en: Policy
ja: ポリシー

en: Entity Type ID
ja: エンティティタイプID
