Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: All
jv: Kabèh

en: Fields
jv: Field

en: Any
jv: Sembarang
