Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: All
ka: ყველა

en: Disallowed
ka: აკრძალულია

en: Fields
ka: ველები
