Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Required
kk: Қажетті

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: All
kk: Барлық

en: Fields
kk: Өрістер
