Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Required
km: ទាមទារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: All
km: ទាំងអស់

en: Any
km: ណា​មួយ
