Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Any
kn: ಯಾವುದಾದರೂ

en: Field Name
kn: ಕ್ಷೇತ್ರದ ಹೆಸರು
