Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Required
ku: پێویستە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: All
ku: هەموو

en: Any
ku: هەر کام
