Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: All
lt: Visi

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Any
lt: Bet kuris

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas
