Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Required
lv: Obligāts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: All
lv: Visi

en: Fields
lv: Lauki

en: Any
lv: Jebkurš

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts
