Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Required
ne: आवश्यक

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: All
ne: सबै

en: Bundle
ne: पोका
