Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Required
nl: Verplicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: All
nl: Alle

en: Disallowed
nl: Niet toegestaan

en: Fields
nl: Velden

en: User Roles
nl: Gebruikersrollen

en: Any
nl: Elke

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundle
nl: Bundel

en: Policy
nl: Beleid

en: Entity Type ID
nl: Entiteitstype-ID
