Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Required
nn: Påkrevd

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: All
nn: Alle

en: Fields
nn: Felt
