Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Required
oc: Requesit

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: All
oc: Tot

en: Fields
oc: Camps

en: Any
oc: Qual que siá

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundle
oc: Paquet
