Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Required
pl: Wymagane

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: All
pl: Wszystko

en: Fields
pl: Pola

en: User Roles
pl: Role użytkownika

en: Any
pl: Dowolny

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Policy
pl: Polityka

en: Entity Type ID
pl: ID Typu Encji
