Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Required
ps: غوښتى

en: Settings
ps: امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Any
ps: هر

en: Bundle
ps: بنډل
