Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Required
pt: Obrigatório

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: All
pt: Tudo

en: Fields
pt: Campos

en: User Roles
pt: Papéis de Usuário

en: Any
pt: Qualquer

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Bundle
pt: Pacote

en: Policy
pt: Política

en: Entity Type ID
pt: ID do Tipo de Entidade
