Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Required
sk: Povinné

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: All
sk: Všetky

en: Fields
sk: Polia

en: User Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Any
sk: Akékoľvek

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok
