Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Required
sl: Obvezno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: All
sl: Vsi

en: Any
sl: Katerokoli
