Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет
