Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Required
ta: தேவை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: All
ta: எல்லா

en: Any
ta: ஏதும்

en: Bundle
ta: பொதி
