Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Required
tr: Zorunlu

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: All
tr: Tümü

en: Fields
tr: Alanlar

en: User Roles
tr: Kullanıcı Rolleri

en: Any
tr: Herhangi

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Entity Type ID
tr: Varlık Tipi Kimliği
