Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: All
uk: Все

en: Fields
uk: Поля

en: User Roles
uk: Ролі користувачів

en: Any
uk: Байдуже

en: Field Name
uk: Ім'я поля

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Bundle
uk: Пакет

en: Field Settings
uk: Параметри поля

en: Policy
uk: Поведінка

en: Entity Type ID
uk: ID типу сутності
