Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: All
vi: Tất cả

en: Fields
vi: Các trường

en: User Roles
vi: Vai trò người dùng

en: Any
vi: Bất kỳ

en: Policy
vi: CHÍNH SÁCH
