Form Helper Widget (8.x-0.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op
