Form Helper Widget (8.x-0.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: delete
da: slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Save
da: Gem

en: Update
da: Opdatér

en: Fields
da: Felter

en: About
da: Om

en: Field group format:
da: Feltgruppeformat:
