Form Helper Widget (8.x-0.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Fields
eo: Kampoj
