Form Helper Widget (8.x-0.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: About
hi: के बारे में
