Form Helper Widget (8.x-0.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: delete
is: eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Save
is: Vista

en: Update
is: Uppfæra

en: Fields
is: Svæði

en: About
is: Um
