Form Helper Widget (8.x-0.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: delete
it: elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Save
it: Salva

en: Update
it: Aggiorna

en: Fields
it: Campi

en: About
it: Informazioni
