Form Helper Widget (8.x-0.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: Fields
kk: Өрістер
