Form Helper Widget (8.x-0.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Fields
nl: Velden

en: About
nl: Over

en: Field group format:
nl: Veldgroep-formaat:
