Form Helper Widget (8.x-0.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Fields
pl: Pola

en: About
pl: O stronie

en: Field group format:
pl: Format grupy pól:
