Form Helper Widget (8.x-0.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Update
ru: Обновить

en: Fields
ru: Поля

en: About
ru: Информация

en: Field group format:
ru: Формат группы полей:
