Form Helper Widget (8.x-0.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: About
ta: பற்றி
