Form Helper Widget (8.x-0.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: About
te: గురించి
