Form Helper Widget (8.x-0.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: About
th: เกี่ยวกับ
