Form Helper Widget (8.x-0.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: delete
tr: sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Update
tr: Güncelle

en: Fields
tr: Alanlar

en: About
tr: Hakkında
