Form Helper Widget (8.x-0.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Update
ur: تجدید
