Form Helper Widget (8.x-0.3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: Fields
ar: الحقول

en: About
ar: حول
