Form Helper Widget (8.x-0.3) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: About
bo: གསལ་བཤད
