Form Helper Widget (8.x-0.3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Fields
bs: Polja
