Form Helper Widget (8.x-0.3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Fields
ca: Camps

en: About
ca: Detalls

en: Field group format:
ca: Format del grup de camps:
