Form Helper Widget (8.x-0.3) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: delete
de: Löschen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Save
de: Speichern

en: Update
de: Aktualisieren

en: Fields
de: Felder

en: About
de: Über

en: Field group format:
de: Feldgruppenformat:
