Form Helper Widget (8.x-0.3) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Fields
el: Πεδία

en: About
el: Περί
