Form Helper Widget (8.x-0.3) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: Save
es: Guardar

en: Update
es: Actualizar

en: Fields
es: Campos

en: About
es: Acerca de

en: Field group format:
es: Formato del grupo de campos:
