Form Helper Widget (8.x-0.3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Fields
eu: Eremuak

en: About
eu: (r)i buruz
