Form Helper Widget (8.x-0.3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Fields
fa: فیلدها

en: About
fa: درباره
