Form Helper Widget (8.x-0.3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Fields
fr: Champs

en: About
fr: À propos

en: Field group format:
fr: Format de groupe de champs :
